Plywood

Sveza Plywood Fiyatları

Sveza Plywood’un yapısı kesme işlemlerine uygun bir şekilde olduğu için özellikle inşaat sektöründe tercih edilmektedir. Sveza Plywood’un kenarları akrilik boya ile kaplandığı için su geçirmez bir özelliğe sahiptir. Neme karşı % 60’tan daha fazla oranda korunmaktadır. Yüzde 100 huş ağacından yapılan Sveza Plywood kontrplakların yüzeyi pürüzsüz ve dayanıklı bir filmle kaplı olduğu için betona karşı yüksek bir direnç gösterebilmektedir.

• Kaplama film üzerindeki işaretler nedeniyle hızlı ve kolay bir çalışmaya olanak tanır.
• Yine neme karşı yüzde 60 üzerinde bir koruma performansına sahiptir.
• Kullanılan film yüksek aşınmaya karşı dayanıklıdır.
• Basınca karşı mukavemeti yüksektir.
• Ani sıcaklık değişimlerine karşı : -40 ile +50 °C arasında direnç gösterir Montaj tavsiyeleri:
• Panelleri direkt olarak güneşe ve yağmura maruz kalmamaları için örtün.
• Şantiyede kesilmiş olan kenarları ve işlenmiş olan noktaları dış koşullara uygun bir boya ile yalıtın.
• Kaliteli kalıp yağı kullanın.
• Nem nüfuzunu engellemek için vida deliklerini silikon ile yalıtın.
• Her kullanımdan sonra panelleri dikkatle temizleyin.
• Maksimum tekrar kullanımı elde edebilmek için panelleri dikkatli kullanın.

Sveza Plywood dünya çapında plywood üretiminde uzman olan Rus şirketi tarafından üretilmektedir. Sveza Plywood ürenleri dünya çapında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 1998'den beri Rusya pazarında olan şirket, üretimini en son teknoloji ve teçhizatla sürdürmektedir. Sveza şirketinin üretimi yıllık 1.4 milyon m3 olarak bilinmektedir. Sveza Plywood; üretimi esnasında reçine ile işlenmiş koruyucu bir filme dönüşen kağıtla kaplanmış kaliteli bir kontrplaktır. Tam da bu özelliği nedeniyle aşınmaya, suya, neme, mantara ve küfe karşı yüksek bir direnç gösterir. Sveza Plywood’un film yüzeyli kontrplak olması onu betona karşı dayanıklı kıldığı için beton kalıplamada tercih edilmektedir. Sveza Plywood’un kenarları suya karşı dayanıklı olan bir tür akrilik boya ile kaplanmıştır. Montajı kolay ve basit olduğu için inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır.

Latince kökenli bir kelime olan Betula ismini alan huş ağacı genellikle kuzey ve ılıman bölgelerinde hayat bulur. İnce beyaz bir kabuğa sahiptir. Kafkasya, Avrupa, Kuzey Irak, Doğu Anadolu, İran ve Sibirya huş ağacının doğal olarak yetişip kök saldığı alanlardır. Türkiye’de Kuzeydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu, Kuzeydoğu Anadolu’da yaygın olarak bulunmaktadır. Huş ağacının yaprakları ve kabukları bile fayda sağlamaktadır. Huş ağacı genellikle 20-30 metre boylarına gelebilmektedir. İnce kabuğu kar beyazı bir görüntü oluşturur.

Uluslararası standart boyutları: 2500*1250 mm
Uluslararası standart kalınlık: 15-18-21 mm
Kenar koruması: Suya karşı dirençli akrilik boya ile kaplanmış
Yoğunluğu: Kg / m 3 640-700
Toplam nem içeriği: %5-14

Sveza Plywood siz değerli müşterilerimiz için özenle üretilip sizler için satışa sunulmaktadır. Ekonomik olarak bir ürünün sadece fiyatı değil aynı zamanda o ürünün kalitesi ve kullanılabilirliği de önemli bir paya sahiptir. Sveza Plywood defalarca kullanılabilme özelliğine sahip olduğu için piyasada tercih edilmektedir.

Sveza Plywood zemin döşeme ve kaplama alanlarında, iskelelerde, inşaat kalıbı olarak, kapı ve raf yapımında, sandalye ve masa üretiminde, TIR dorsesi yapımı esnasında, ofis mobilyası üretiminde, konteyner zeminlerinde, otobüs döşemesi olarak, tren vagonu yapımında, hayvan taşınan araçların döşemesi yapılırken, paketleme sektöründe, gemi yapımında, kimyasal maddelerin nakliye işlemi gerçekleştirirken çoğunlukla tercih edilen bir malzemedir.

Kullanım açısından dikkate alındığında pratik bir kullanıma ve hijyenik bir özelliğe sahip olduğu için; oyun salonlarında dekor kullanımı amacıyla, oyuncak yapımında, müzik kolonları üretiminde, müzik aletleri yapımında, trafik işaretlerinin yapılması konusunda, bahçe kulübesi inşaatında, tırmanma platformları, konser ve sahne dizaynında, mutfak tezgahları yapımında, tekstil tezgahları yapımı konusunda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Sveza Plywood markasını Edin Mert mobilya olarak siz değerli müşterilerimiz için uygun bir fiyata satıyoruz. Sizlerin bütün siparişleri özenli bir şekilde kargolama yaparak siz değerli müşterilerimize özenli bir şekilde teslim ediyoruz ve sizlerden gelen geri dönüşleri dikkate alıyoruz. İstek ve önerileriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

iletişim formu

HIZLI TEKLİF AL