Plywood

Cocha Plywood Fiyatları

Cocha plywood, huş, çam ve tropikal ağaçların tomruklarının bir araya getirilip büyük fabrikalarda devasa bıçakları bulunan makinelerde incecik bir tabaka haline getirilmesi sonrası kesilen katmanların istenilen sayıda birleştirilerek büyük pres makinelerinde basınç ve ısı altında tutkallanarak birleştirilmesiyle elde edilir. Yapıştırma için kullanılan tutkallar WBP-glue ve MR glue kullanılarak üretilir. Bu yapışkanların en büyük özelliği suya ve neme dayanıklı olmasıdır. Cocha plywood üretilirken en kaliteli yapışıtırcılar kullanılmaktadır. Sizin için ürttiğimiz Cocha plywoodları uzman bir kadronun kontrolünden geçtikten sonra satışa sunmaktayız. Cocha plywood markamız dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli malzemelerden ürettiğimiz plywoodlar sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Mümkün olan en yüksek verimi alabilirsiniz. Cocha plywood markamızın ölçüleri standart ebatlarda sizler için en mükemmel ölçüde özenle üretilmektedir. En boy kalınlık 1220 mm - 1250 mm 2440 mm - 2500 mm 10 mm - 30 mm

Cocha plywood, huş, çam ve tropikal ağaçların tomruklarının bir araya getirilip büyük fabrikalarda devasa bıçakları bulunan makinelerde incecik bir tabaka haline getirilmesi sonrası kesilen katmanların istenilen sayıda birleştirilerek büyük pres makinelerinde basınç ve ısı altında tutkallanarak birleştirilmesiyle elde edilir. Yapıştırma için kullanılan tutkallar WBP-glue ve MR glue kullanılarak üretilir. Bu yapışkanların en büyük özelliği suya ve neme dayanıklı olmasıdır. Cocha plywood üretilirken en kaliteli yapışıtırcılar kullanılmaktadır. Sizin için ürttiğimiz Cocha plywoodları uzman bir kadronun kontrolünden geçtikten sonra satışa sunmaktayız. Cocha plywood markamız dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli malzemelerden ürettiğimiz plywoodlar sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Mümkün olan en yüksek verimi alabilirsiniz. Cocha plywood markamızın ölçüleri standart ebatlarda sizler için en mükemmel ölçüde özenle üretilmektedir. En boy kalınlık 1220 mm - 1250 mm 2440 mm - 2500 mm 10 mm - 30 mmCocha plywood markasını sizler için en kaliteli ağaçların birleşmesiyle üretiyoruz. Cocha plywood suya karşı büyük mukavemet göstermektedir ve son derece uzun ömürlüdür. Cocha plywood’un uzun ömürlü olmasının en büyük sebebi kaliteli malzemelerden sizler için özenle üretilmiş olmasıdır. Cocha plywood, yüksek dayanıklılık isteyen çeşitli uygulamalar için üretilmiş çok amaçlı kullanıma uygun, pürüzsüz, düz ve ideal bir zemin için idealdir. Cocha plywood, gemi inşaatı, otomobil, dekorasyon ve mobilya sektörlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Cocha plywood markası, en kaliteli ağaçlardan elde edilen katmanların lif yönlerinin çapraz şekilde birbirine yapıştırılmasıyla elde edilmektedir.

Cocha plywoodu sizler için en müsait olan fiyattan satışa sunuyoruz. Yüksek kalitesiyle piyasadan talep edilen bir ürün olan Cocha plywoodu en ideal fiyatlarla bizden temin edebilirsiniz. Piyasada satışa sunulan emsallerine bakıldığında Cocha plywood, kalitesi ve fiyatı ile öne çıkan bir üründür. Cocha plywood , piyasadaki emsallerine hem fiyat hem de kalite olarak büyük fark atmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlı Cocha plywoodu, stoktan temin edilip en uygun fiyat ve güvenli kargo ile sizlere teslim ediyoruz.

Cocha plywoodlar; yüzey uygulamaları için ideal ve pratik bir kullanıma sahiptir. Siz değerli müşterilerimiz için özenle üretilen Cocha plywoodlar dayanıklı ve sağlam oldukları için yüzey uygulamalarında genellikle tercih edilmektedir.

Suya ve neme dirençli olan Era-Brich plywood teknik yeterlilik açısından birinci sınıftır. Tüm plywood seçiminde olduğu gibi plywood alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar şöyledir: • Kalınlıklarının birbirleriyle aynı olması
• Katmanlarının çok düzgün bir şekilde oluşturulması
• Kullanılmış olan ağacın nem miktarının düşük olması
• Kullanılmış olan tutkal türünün kaliteli olması
• Üretimde kullanılan cihazların kalitesi • Yaprakların papellerin düzgün kesilmiş olması
• İç ve dış yapı sağlam olmalı
• Presleme sırasında uygun basınç ve sıcaklıkların uygulanması
Yukarıda belirtmiş olduğumuz hususların hepsi Cocha plywood üretiminde birinci sınıf olarak sizler için kaliteli olarak üretmekteyiz.

Sağlıklı bir uygulama için kullanılacak olan Cocha plywood o işin doğasına ve planlamasına uygun şekilde tanımlanıp özenle seçilip belirlenmelidir. Özellikle zemin uygulamaları ve müzik stüdyolarının oluşması sırasında Cocha plywood tabakalarının özenli bir şekilde kesilmesi büyük bir önem taşımaktadır. İşin ehli ustalar olduktan sonra Cocha plywood uygulaması oldukça basit ve risksizdir. Cocha plywood dayanıklı özelliğinden dolayı çivi ve matkap delikleri için uygunluk arz etmektedir. Uygun bir şekilde açılan ve korumaya alınan delikler Cocha plywood’un ömrünü daha da uzatmaktadır.

Cocha plywood’un geniş bir kullanım alanı vardır. İnşaat sektörü, ulaştırma, taşımacılık, mobilya, iç bölme, kapı ve raf üretimi, ofis malzemeleri üretimi, sandalye ve masa yapımı, ev mobilyaları, tren vagonlarında zemin olarak kullanılabilir. Cocha plywood malzemesinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de film setlerinde ve müzik stüdyolarında tercih edilen bir malzeme olmasıdır. Sık yapısı ve kalitesiyle ses yalıtımında oldukça etkili bir malzeme olarak bilinmektedir. Kolay montajı ve dış yüzeyinin dekoratif olan yapısı nedeniyle film setlerinde sık bir şekilde tercih edildiği de bilinmektedir.

iletişim formu

HIZLI TEKLİF AL